Collier gemaakt van geoxideerd zilver en 14 karaat gouden cirkels. Combineer met de bijpassende oorbellen en armband voor een complete look!
BLACK DOTS | Collier Double Chain and Circles G14K
BLACK DOTS | Collier Double Chain and Circles G14K
Collier Double Chain and Circles G14K
In stock
Delivery time: 2–6 weeksDescription
More Information
| SKU | 21537 |
|---|---|
| Brand | Gold |
| Material | 14 Caret gold, Oxidized silver |
| Type | Colliers/Necklaces |
| Length circa | 42 cm |
| Width circa | 0,3 cm |
| Extension chain | 8 cm |
| Gold collection | Black Dots |
- Price:
- Actual Price: