Bracelet made of oxidized silver combined with 14 carat gold. Combine this bracelet with the matching earrings and necklace for a complete look!
BLACK DOTS | Bracelet Chain G14K
BLACK DOTS | Bracelet Chain G14K
925 sterling silver, oxy + 14 carat
In stock
In stockDescription
More Information
| SKU | 21540 |
|---|---|
| Brand | Gold |
| Material | 14 Caret gold, Oxidized silver |
| Type | Bracelets |
| Length circa | 16 cm |
| Width circa | 0,2 cm |
| Extension chain | 4 cm |
| Gold collection | Black Dots |
- Price:
- Actual Price: