Necklace made of 925 sterling silver in combination with a pendant of oxy shiny in the shape of a bowl. The inside of this pendant is hollow so it is not heavy. Combine with the matching earrings for a complete look!
Necklace silver, oxy shiny Scale
Necklace silver, oxy shiny Scale
925 silver oxy shiny
In stock
In stockDescription
More Information
| SKU | 21526 |
|---|---|
| Size pendant | 2 x 1,5 cm |
| Brand | Silver |
| Material | 925 sterling silver |
| Type | Colliers/Necklaces |
| Length circa | 42 cm |
| Width circa | 0,1 cm |
| Extension chain | 3 cm |
- Price:
- Actual Price: