Necklace made of 925 sterling silver in combination with 9 carat and various gemstones. Combine with the other jewelry from Jéh Jewels!
Necklace silver + 9 carats + Tourmaline
Necklace silver + 9 carats + Tourmaline
Silver, 9 carat, precious stones
In stock
ONLY 8 LEFT!Description
More Information
| SKU | 21209 |
|---|---|
| Gemstone type | Labradorite, Tourmaline |
| Brand | Touch of Gold |
| Material | 925 sterling silver, 9 Carat |
| Type | Colliers/Necklaces |
| Length circa | 43 cm |
| Width circa | 0,3 cm |
| Extension chain | 3 cm |
- Price:
- Actual Price: