Collier gemaakt van Goldfilled buisjes in combinatie met de edelsteen Lapis Lazuli. Deze edelsteen staat voor kennis, zelfbewustzijn en trouw. Lees meer over deze edelsteen via onderstaande button!
Collier Goldfilled + trio Lapis
Collier Goldfilled + trio Lapis
Goldfilled + Lapis Lazuli
In stock
Delivery time: 2–6 weeksDescription
More Information
| SKU | 21479 |
|---|---|
| Gemstone type | Lapis Lazuli |
| Brand | Touch of Gold |
| Material | Goldfilled |
| Type | Colliers/Necklaces |
| Length circa | 42,5 cm |
| Width circa | 0,3 cm |
| Extension chain | 3,5 cm |
- Price:
- Actual Price: