Necklace made of 925 sterling silver tubes in combination with the gemstone Labradorite. Labradorite is a magical, protective and spiritual stone. It protects one's own energy field (aura) against negative influences from the environment. When you move/turn the stone, the colors of the rainbow appear. Combine with the other jewelry from Jéh Jewels.
Necklace tubes sleek silver + Labradorite
Necklace tubes sleek silver + Labradorite
925 sterling silver + Labradorite
In stock
In stockDescription
More Information
| SKU | 21406 |
|---|---|
| Gemstone type | Labradorite |
| Brand | Silver |
| Material | 925 sterling silver |
| Type | Colliers/Necklaces |
| Length circa | 41 cm |
| Width circa | 0,3 cm |
| Extension chain | 3 cm |
- Price:
- Actual Price: