Collier waarin de diepe, koele tinten van Black Rutiel samenkomen met de zachte glans van Maansteen. De royale stenen geven het sieraad een krachtige uitstraling, terwijl de zilveren details zorgen voor een subtiel en elegant accent. Combineer met de andere sieraden van Jéh Jewels voor een complete look!
Collier LIMITED zilver + Black Rutiel + Maansteen
Collier LIMITED zilver + Black Rutiel + Maansteen
Collier gemaakt van Black Rutiel en een regenboog Maansteen.. Zilveren details geven een glanzend accent. Combineer met de andere sieraden van Jéh Jewels voor een complete look.
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Ontworpen in Maasland
- Gratis verzending vanaf €100,- in NL
Op voorraad
Levertijd: 2-6 wekenOmschrijving
Kenmerken
| SKU | 21732 |
|---|---|
| Edelsteen soort | Black Rutielkwarts, Maansteen |
| Merk | Silver |
| Materiaal | 925 sterling zilver |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 45 cm |
| Breedte circa | 1 cm |
| Verlengkettinkje | 3 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: