Collier gemaakt van grijze Agaat en een verguld rondje. Dit collier is een Limited Edition, we hebben hier dus niet veel voorraad van! Combineer met een paar mooie oorbellen, een ring en armband voor een complete look.
Collier LIMITED Grijze Agaat + Vergulde vlinder
Collier LIMITED Grijze Agaat + Vergulde vlinder
Grijze Agaat + zilver verguld
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Ontworpen in Maasland
- Gratis verzending vanaf €100,- in NL
Op voorraad
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21721 |
|---|---|
| Edelsteen soort | Agaat |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | Zilver verguld |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 42 cm |
| Breedte circa | 1,4 cm |
| Verlengkettinkje | 3 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: